Urla Günlük Kiralık Ev

Seyahatlerinizde, dinlenmek için kendinize ayırdığınız vakitlerde ya da sevdiklerinizle geçireceğiniz zaman dilimlerinde, otelde kişi başı ücret ödemek yerine kiralama bedeli ödeyerek çok daha uygun fiyatlarda ev konforunuzu yaşayabilirsiniz. Urla’da bulunan günlük evlerimiz sunduğu hizmetler ile kaliteyi dilediğinizce yaşamanıza olanak sağlıyor.
İhtiyacınıza göre günlük, haftalık, aylık kiralamalar yapabileceğiniz daireler, kişi başı ücret verilen otellere göre çok daha ekonomik bir çözüm olarak müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca oteldeki yemek saatlerine riayet etme zorunluluğu olmadan evinizdeymiş gibi dilediğiniz vakitte damak tadınıza uygun yemekleri mutfağınızda pişirip yiyebilirsiniz. Evlerimiz merkezi konumda bulunduğundan alışveriş için uzağa gitmeden pratik biçimde çözümleyebilirsiniz.
Urla günlük ev ve dairelerimizde kişisel kullanımda olan çarşaf, yorgan veya yastık kılıfları, havlular ve diğer kullanımda olan araçlar titizlikle temizlenerek misafirlerimize sunulmaktadır. Rahatlığınız düşünülerek tasarlanan her detay sizlere kalite vaat etmektedir.
24 saat destek alabileceğiniz resepsiyon görevlimiz ile sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Isıtma sistemi ile donatılan evlerimiz evinizin sıcaklığını sunacaktır. İnternet ve televizyon bağlantısı mevcut olduğundan keyifli vakit geçirebileceksiniz.
İzmir’de bulunma sebebiniz her ne olursa olsun, tadını çıkaracağınız ve sorunsuz bir zaman dilimi geçireceğiniz bir konaklama deneyimine hazır olun. Resepsiyon ve çağrı merkezi ekibimizle birlikte karşılaşabileceğiniz tüm sorunlarla başa çıkmak için sizlerin yanınızdayız. Siz de İzmir’de geçireceğiniz vakitte Urla’da bulunan kiralık evlerimizi inceleyebilir, yerinde görerek rezervasyonunuzu emin şekilde yapabilirsiniz.

Hemen Ara!
Konumumuz