Konak Günlük Kiralık Ev

İzmir’de Konak ilçesinde bulunan günlük kiralık evler ile konaklama keyfini farklı boyutlara taşıyoruz. Merkezi noktada yer alan daireler, ev rahatlığınızı ayağınıza seriyor. Bayraklı, Bornova, Buca ve Karabağlar ilçelerine ortak konumda bulunan Konak ilçesi, konaklama yaptığınız süre içerisinde tüm ihtiyaç duyacağınız lokasyonlara yakındır. Bu da geçireceğiniz zaman dilimini eksiksiz, kaliteli ve yaşanabilir sürdürmenize olanak sağlar.

Otelde ve yurtta verilen kişi başı ücret yerine ihtiyaç duyulan süre boyunca günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralama bedeli ödenen sistemde, uygun bütçede daha konforlu bir süre geçirebilirsiniz. Birçok konaklama alternatifine göre oldukça rahat bir seçim olan günlük kiralanabilir Konak evlerı, temizlik, otopark, internet bağlantısı ve kişiye özel detayları ile bir adım öne çıkıyor. Özellikle kış aylarında yerden ısıtma ve klima özelliklerine sahip evler, 5 kişiye kadar konaklama fırsatı sunmaktadır. Ailenizle, sevdiklerinizle ya da öğrenci arkadaşlarınızla ortak kullanımda rahatlığınız için her şey düşünülmektedir.

Dairelerimizle ilgili lokasyon bilgisine ve mekan fotoğraflarına web sitemizden ulaşabilirsiniz. 1+0 veya 1+1 2+1 3+1 seçeneklerinden birini tercih edebilir, konforlu bir konaklama deneyimi yaşamak ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için bizleri arayabilirsiniz.

 

Hemen Ara!
Konumumuz