Karşıyaka Günlük Kiralık Ev

Bulunduğunuz şehirden farklı bir yerde konaklamak durumunda kaldığınızda, sizlere ekonomik ve konforlu vakit geçirme garantisinin altın anahtarını günlük kiralanabilir evlerimiz vermektedir. Bir evde ihtiyacınız olan tüm detayın düşünüldüğü, geçireceğiniz vaktin kaliteli olması adına titizlikle çalışan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

İster iş, ister keyfi olsun tüm konaklama sürenizce İzmir Karşıyaka’da sizleri ağırlamak adına çalışmaktayız. Günümüzde yaygınlaşan günlük daire kullanımı otel ve diğer benzeri konaklama şekillerinden oldukça hesaplı bir seçenek olarak tercih edilmektedir. Otellerde belirli bir saate bağlı olan yemek ve aktivite gibi durumlarla kısıtlanmadan, evinizdeki rahatlığı sunan günlük kiralık evler Karşıyaka sınırları içerisinde misafirlerini ağırlamaya hazır.

Evlerimizde bulunan mutfakta ihtiyacınız olan tüm araç gereç mevcuttur. Dilediğinizce kullanabilir, sevdiğiniz yemekleri pişirerek gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Bunun yanı sıra apartlarımız konumsal olarak alışverişinizi yapıp eksiklerinizi tamamlayabileceğiniz muhitlerdedir. Evlerimizin her misafirden sonra titizlikle temizlendiği önemli bir detaydır. Kullanımınıza hazır halde bulmanız için temizlik ekibimiz en ufak detaya kadar çalışmaktadır.

Karşıyaka günlük evler, konaklamanızın süresine göre kiralanabilmektedir. Günlük, haftalık ya da isterseniz aylık olarak kiralama yapabilirsiniz. Daireleri kullanacağınız kişi sayısına göre ev talebinde bulunabilirsiniz. 1+0, 1+1 ya da 2+1 gibi alternatiflerimiz sizlere sunulmuştur. Otellerde olduğu gibi kişi başı değil gün üzerinden kiralama yapacağınız için, Karşıyaka apart daireler çok daha hesaplı bir tercih ve cep dostu olmaktadır.

Sizler de herhangi bir seyahatinizde İzmir’i seçerseniz, Karşıyaka sınırları içerisinde yer alan merkezi konumdaki modern mobilyalarla döşeli kiralık ev ve dairelerimizde konaklama fırsatını yakalayabilirsiniz. Bunun için yalnızca bizlere ulaşmanız yeterlidir.

Hemen Ara!
Konumumuz