Foça Günlük Kiralık Ev

İzmir’in kuzeyinde yer alan sahil ilçesi Foça, tatilinizi ev rahatlığınız ile birleştirerek sizlere altın tepside sunan günlük evleri ile hizmetinizde.

Foça, birçok yönden konaklama adına misafir ağırlamaktadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Turizm Fakültesi’nin bulunması, turistik mekanları sınırları içerisinde barındırması gibi eğitim veya turizm yönünden oldukça uğrak bir ilçe olmaktadır. Sizler de herhangi bir sebeple Foça’da konaklama yapmak istediğinizde imdadınıza günlük kiralık apart evlerimiz koşmaktadır.

Otellerde kişi başı ücretlendirme, yemek saatlerinin belirli bir zaman dilimi ile kısıtlanması, etkinlik ve farklı zaman değerlendirme aktivitelerinin sınırlanması gibi durumlarla karşılaşılmaktadır. Oysa Foça kiralık günlük kiralık apart dairelerde sizler için düşünülmüş tüm hizmetlerle, sadece özel eşyalarınızı yanınıza alarak konforlu bir süre geçirebilmenizin kapısı aralanmaktadır.

Isıtma sistemi, mutfak ve diğer odalarda evinizde yaşadığınız tüm konforu sizlere sunuyoruz. İhtiyacınız olan tüm araç gereç hazır halde bulunmaktadır. İstediğiniz şekilde alışverişinizi yaparak dilediğinizi pişirebilirsiniz.

Foça’da yer alan günlük evlerimiz için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, sorularınızı iletebilirsiniz. Ücret ve kullanım bilgilerini aktararak, konaklamanız için gerekli tüm hassasiyeti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Rezervasyon öncesi dairelerimizi yerinde görmek ve incelemek isterseniz, sizlere yardımcı olmaktayız. Dairelerimizde ısıtma sistemi, klima ve otopark mevcuttur. Araç park sorunu yaşamaksızın konaklamanızı gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Apart dairemizde televizyon ve wifi hizmeti de sunulmaktadır. Vaktinizi kaliteli bir şekilde değerlendirmeniz için tüm kolaylıkları sizlere sunmaktayız. Mutfak ve banyo düzeni ile evinizdeki rahatlığı yakalayacak, dinlenme alanları ile zamanı keyifle geçireceksiniz.

İzmir’de yapacağınız tüm konaklamalarda Foça ev ve dairelerimiz hizmetinizdedir.

 

Hemen Ara!
Konumumuz