Çeşme Günlük Kiralık Ev

Modern döşeli daireler ile Çeşme’de ev kiralama hizmeti sunmaktayız. Seyahatlerinizde, tatillerinizde, ailenizle ve arkadaşlarınızla geçireceğiniz tüm vakitleri konforlu ve huzurlu hale getirmek için çalışmaktayız. Dilerseniz üniversite için, dilerseniz sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilmek için İzmir’de bulunan, birçok önemli noktaya yakın olan apart dairelerimiz, konforlu ve rahat bir konaklama deneyimi yaşayabilmeniz için sizlere hizmet vermektedir. Bu alanda oldukça gelişen, gün geçtikçe kalitesini ortaya çıkaran İzmir, günlük kiralık ev daireleriyle misafirlerini beklemekte.
Evlerimiz tatilleriniz için son derece uygundur ve kalacağınız kişi sayısına göre kiralanabilmektedir. Otel mantığında kişi başı vereceğiniz ücreti evlerde kiralanan gün başına verip çok daha ekonomik bir tatili daha kalabalık olarak geçirebilirsiniz. 24 saat sıcak su imkanı, internet bağlantısı, resepsiyon desteği gibi ek hizmetlerimiz mevcuttur. Yemeğinizi yapıp afiyetle yiyebilmeniz için tüm mutfak araç gereci düşünülmüştür.
Zaman ve kişi bağlamında tercih edebileceğiniz farklı dairelerimiz mevcuttur. 1+1 ya da 2+1 evlerimiz olduğu gibi, 1+0 şeklinde küçük ev seçeneğimiz de sizlere sunulmaktadır. 7/24 hizmet veren resepsiyonumuz, yaşanabilecek herhangi bir aksaklıkta yardım etmek için hazır bulunmaktadır.
Çeşme günlük ev ve villalarımız kiraladığınız süre boyunca eksiksiz ve rahat bir tatil keyfi sürmeniz için tüm detayları düşünmüştür. Çeşme’de tatil yapmak için bir ev kiralamak istiyorsanız hemen ulaşın!

Mutfakta ihtiyacınız olacak tüm araç gereç mevcuttur. Isıtma sistemi ile evinizdeki gibi rahatça dinlenebilirsiniz. Yine yaşanabilecek sorunlar için resepsiyon hizmetimiz devrededir.
Evlerimizin ve villalarımızın merkezi konumda olması dolayısıyla özel ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mekânlar mevcuttur. Yine de bizlerden yardım talep edebilirsiniz.
Tatil beldesi Çeşme’de kiralayacağınız ev ve villlalar ile otel masrafından bağımsız, gönlünüzce bir tatil geçirebileceksiniz. Detaylı bilgi için sitemizden ya da telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıcalıklı tatil için acele edin!

Hemen Ara!
Konumumuz