Bornova Günlük Kiralık Ev

İzmir ilçelerinden olan Bornova, Ege Üniversitesi’nin ana kampüsünü ve Ege Üniversitesi Hastanesi’ni kapsamaktadır. Merkezi durumdadır ve bu konumu ile birçok şehirden insan ağırlamaktadır. Konaklama tercihleri düşünüldüğünde oteller ve günlük kiralanabilir evler seçilmektedir. Otelde kişi başı ücretlendirme, yemek saatlerinin standart olması ve rahatlık gibi durumlar göz önüne alındığında günlük ev çok daha konforlu ve ekonomik bir tercih olarak ortaya çıkmaktadır.
Günlük kiralık kavramı, bir ya da birkaç kişi olarak ev ortamında konaklamanın bir türüdür. Tıpkı evinizde olduğu gibi; salon, mutfak, lavabo gibi temel yaşam alanları ile kurulu, ihtiyaç duyabileceğiniz tüm araç gerecin var olduğu bir düzene sahiptir. Mutfakta dilediğinizce yemeğinizi yapabilir, dilediğiniz saatte yiyebilir ve diğer zaman dilimlerini gönlünüzce kullanabilirsiniz.
Bornova apart dairelerimiz ihtiyaç duyacağınız süreye göre kiralanabilmektedir.

Günlük, haftalık ya da aylık olarak ev kiralayabilirsiniz. Yine bu süre içinde kalacağınız kişi sayısınca evlerden en uygun olanını 1+0, 1+1 gibi seçeneklerden birini seçerek kullanabilirsiniz.

Dairelerde günlük ücretlendirme yapılmaktadır.
Isıtma sistemi, televizyon, internet bağlantısı, mutfak araç gereci gibi sizler için tüm detayın düşünüldüğü Bornova kiralık ev ve daireler, yalnızca şahsi eşyalarınızı alıp kolayca yerleşebileceğiniz durumdadır. Konaklama tarihinizden önce apartlarımız temizlik görevlileri tarafından titizlikle temizlenmektedir. Yaşanabilecek tüm olumsuz durumlar ve sorunlar için resepsiyon görevlisi sizlere yardımcı olmaktadır.
İster eğitim, ister iş, isterse seyahat amaçlı olarak ekonomik ve ev rahatlığınızda bir süreç geçirmek adına Bornova kiralık evler sizleri konaklamaya hazır. Sizler de internet sitemizden daire fotoğraflarını inceleyebilir, dilerseniz telefonla iletişime geçerek bornova’da hemen bir ev kiralayabilirsiniz!

Hemen Ara!
Konumumuz