Alsancak Günlük Kiralık Ev

İzmir’in merkezi ilçelerinden biri olan Alsancak, farklı sebeplerden ötürü konaklamak durumunda olacağınız zamanlarda Elit Residence konforu ile sizleri karşılamaya hazır.
Otel konaklamasının beraberinde getirdiği yüksek bütçeler, gün yerine kişi başı ödeme zorluğu, ev rahatlığının olmaması gibi ekonomik ve kişisel zorluklar, apart daireler ile yerini huzurlu ve konforlu geçirilecek zamanlara bırakıyor. Modern dizaynı ile keyifli vakit geçireceğiniz, ihtiyacınıza yönelik olarak günlük, haftalık ya da aylık kiralama tercih ederek gün başına ödeme yapabileceğiniz, tüm bunların yanı sıra temizlik ve güvenlik detayları ile huzurun tadını çıkarabileceğiniz Alsancak apart dairelerimiz sizlerle buluşmaktadır.
1+1 ve 1+0 olarak temin edebileceğiniz apart dairelerimiz, ortalama 35 ile 55 metrekaredir. Konaklayacağınız kişi sayısına uygun olarak gerekli düzenlemeler yapılmaktadır. 7/24 sıcak su, wi-fi erişimi, temizlik ve güvenlik ekipleri ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlamayı hedefleyen izmir günlük kiralık com tr, ev rahatlığını uygun fiyatlarda dilediğinizce yaşamanıza olanak sağlıyor. Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırladıktan sonra özel ekibimiz ile dairelerimiz özenle temizlenmekte, yeni gelecek konuklara titizlikle hazırlanmaktadır. Tüm detayların düşünüldüğü dairelerimizde, yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda ekibimiz talep, istek ve önerilerinizi dinlemeye hazır bulunmaktadır. Apartlarımıza ait otopark hizmeti ile araçlarınızı güvenle park edebilirsiniz.
Dairelerimizle ilgili detaylı bilgi almak, rezervasyon yaptırmak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Web sitemizde yer alan görsellerden apartları inceleyebilir, ekibimizden destek isteyerek dairelerimizi gezerek birebir görebilirsiniz. Konaklama düşündüğünüz tarihlerdeki müsaitlik durumlarını ve aklınızdaki soruları içtenlikle yanıtlamak için hazır olan ekip ile konforlu bir konaklamanın kapısını aralıyor.

Hemen Ara!
Konumumuz